ENTER7 | BURKA & LEDUS
Mājas lapu dizaini, front-end un back-end programmēšana, animācijas, izstrādājam mobilās aplikācijas. Esam pilna servisa digitālā aģentūra.
Digitālie risinājumi, ENTER7, reklāmas aģentūra, digitālo risinājumu aģentūra, mājas lapas, baneri, spēļu izstrāde, e-komercijas
479
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-479,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BURKA & LEDUS

Ronalds Kreilis un Loreta Birzule jau ne pirmo gadu meistarīgi ražo dažādas mērces, pastas un marinētus piparus asu garšu piekritējiem. “Burka un Ledus” produkcija ražota no pašu izaudzētiem pipariem Latvijā, Jelgavas novadā “Zvaņi”. Jāpiekrīt, ka netipisks dārzenis, kad citi savās siltumnīcās audzē tomātus, gurķus vai maksimums papriku! BURKA & LEDUS no čili pipariem pagatavo vairāk kā 20 dažādus produktus.

Pikantu ēdienu cienītājiem esam radījuši šim zīmolam neparastu dizainu, kurš raksturojas ar tepat Latvijā audzētiem čili pipariem. Vecināts papīrs un Vesternīgs meksikāņu stila logotips, atšķiras un padara šo produktu – tirgū atpazīstamu.

Attēlu resurss: http://www.edudzeru.lv/2016/04/22/burka-ledus-cilli-merces-un-pastas/

Category
Graphic design, Identity