ENTER7 | BURKA & LEDUS
Digitālo risinājumu aģentūra, kas improvizē ar galveno un pakārtoto. Risinam lietišķas animācijas, digitālās kampaņas, mājaslapas.
Digitālie risinājumi, ENTER7, e7, reklāmas aģentūra, Digitālo risinājumu aģentūra, Mājaslapas, baneri, Spēļu izstrāde, Marketinga aģentūra,
479
single,single-portfolio_page,postid-479,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode_popup_menu_push_text_right,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BURKA & LEDUS

Ronalds Kreilis un Loreta Birzule jau ne pirmo gadu meistarīgi ražo dažādas mērces, pastas un marinētus piparus asu garšu piekritējiem. “Burka un Ledus” produkcija ražota no pašu izaudzētiem pipariem Latvijā, Jelgavas novadā “Zvaņi”. Jāpiekrīt, ka netipisks dārzenis, kad citi savās siltumnīcās audzē tomātus, gurķus vai maksimums papriku! BURKA & LEDUS no čili pipariem pagatavo vairāk kā 20 dažādus produktus.

Pikantu ēdienu cienītājiem esam radījuši šim zīmolam neparastu dizainu, kurš raksturojas ar tepat Latvijā audzētiem čili pipariem. Vecināts papīrs un Vesternīgs meksikāņu stila logotips, atšķiras un padara šo produktu – tirgū atpazīstamu.

Attēlu resurss: http://www.edudzeru.lv/2016/04/22/burka-ledus-cilli-merces-un-pastas/

Category
Graphic design, Identity